15 жовтня серед студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся легкоатлетичний крос. Біг проводився у Національному дендрологічному парку «Софіївка». На святкове відкриття змагань зібралися представники усіх факультетів і боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників. Дівчата змагались на дистанції 500 м, хлопці – 1000 м.

Найкращий результат серед дівчат показала студентка навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Анастасія Лаврук. Друге місце посіла Аліна Волошанюк (факультет початкової освіти), третьою стала Таміла Оратівська (природничо-географічний факультет).

Серед юнаків найкращий результат показав студент історичного факультету Максим Доценко. Друге місце посів Дмитро Штельмах, на третьому – Артем Паламарчук – студенти факультету інженерно-педагогічної освіти.

Проректор з гуманітарних питань, кандидат педагогічних наук Наталія Ревнюк нагородила переможців та учасників змагань грамотами.

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків.