24–25 жовтня 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини пройшли засідання спеціалізованої вченої ради К 74.053.02, на яких відбулися публічні захисти дисертацій зі спеціальності 13.00.07 – теорія і методика виховання. 23 жовтня відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук Віталія Коблика «Виховання ціннісного ставлення до праці в підлітків у позаурочній добродійній діяльності», науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександр Коберник. Цього ж дня проведено захист дисертаційного дослідження Олени Вдовиченко на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: «Формування соціально-комунікативної культури студентів медичних навчальних закладів у позааудиторній роботі», науковий керівник – кандидат педагогічних наук, провідний науковий співробітник відділу інтеграції вищої освіти і науки. Інституту вищої освіти НАПН України Вікторія Муромець. 25 жовтня дисертаційне дослідження на тему «Інтеграція виховного потенціалу сім’ї, школи і громади у Великій Британії» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук захищала Вікторія Бобошко, науковий керівник доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександр Коберник.