29 січня у конференц-залі відбулося чергове засідання Вченої ради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На початку зібрання перший проректор університету, професор Андрій Гедзик привітав з ювілеєм кандидата філологічних наук, доцента Тетяну Лопушан. Викладачеві кафедри історії України Михайлу Янчуку вручили диплом кандидата історичних наук та привітали із успішним захистом дисертації.

Засідання вченої ради продовжилося розглядом питань порядку денного.

Про результати екзаменаційної сесії та випускної атестації на факультетах та в інституті університету доповідав перший проректор Андрій Гедзик.

На засіданні заслухали та затвердили план по ремонту будівель навчальних корпусів та гуртожитків УДПУ імені Павла Тичини (доповідала проректор з адміністративно-господарської роботи Людмила Гнатюк ).

Затверджено теми дисертаційних досліджень та перелік рекомендованих до друку праць викладачів університету, з якими присутніх ознайомила учений секретар університету Світлана Шуляк.