5 жовтня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася конференція трудового колективу. На конференції розглядалися питання «Про нову редакцію статуту університету» та «Про колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на 2021-2025 роки».

До статуту Університету у новій редакції внесені зміни у контексті нових вимог законодавства щодо обрання на посади та вимог, що стосуються володіння державною мовою і її застосування під час виконання службових обов’язків. Запропоновані нововведення одноголосно схвалено делегатами конференції.

З основними положеннями колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на 2021-2025 роки делегатів конференції ознайомив голова профспілкової організації Валентин Хитрук. Делегати також одноголосно схвалили колективний договір.