11 травня відбулася конференція трудового колективу університету, яка заслухала звіт ректора університету проф. Мартинюка М.Т. «Про підсумки діяльності університету в період з липня 2005 року по травень 2010 року та перспективи його розвитку на наступні п’ять років».

В ході обговорення доповіді виступили Карасевич А.О. – декан історичного факультету, кандидат філософських наук, доцент; Пащенко Д.І. – завідувач кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи, доктор педагогічних наук, професор; Осадчий О.С. – голова профкому університету, кандидат сільськогосподарських наук, доцент; Чухрій Алла голова студентської ради університету; Фицик І.Д. – декан мистецько-педагогічного факультету, кандидат філософських наук, доцент; Азізов Т.Н. – завідувач кафедри техніко-технологічних дисциплін, доктор технічних наук, професор, дійсний член Академії архітектури та будівництва України; Краснобокий Ю.М. – декан фізико-математичного факультету, кандидат фізико-математичних наук, доцент.

Конференція затвердила звіт ректора про підсумки діяльності університету за період з липня 2005 року по травень 2010 року та схвалила діяльність ректора за звітний період. Також був затверджений Перспективний план діяльності університету на 2010-2015 роки.

Звіт ректора

Перспективна програма діяльності