На факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Інновації в сучасній освіті: український та світовий контекст».

Зважаючи на масштабність і значущість завдань конференції, її організаторами стали: факультет іноземних мов  та Регіональний центр навчання іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини, Відділ порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН України; Українська асоціація дослідників освіти; Національний авіаційний університет.

У роботі конференції взяли участь науковці, аспіранти та здобувачі, керівники навчальних закладів та освітніх установ, викладачі, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, студенти та магістранти закладів вищої освіти, всі зацікавлені проблемами розвитку освітніх систем у глобальному вимірі. До конференції долучилися науковці із Польщі, Китайської Народної Республіки, Казахстану, Вірменії, Грузії.

Конференція відбулася за такими напрямами:

1. Інновації в сучасній середній освіті.
  2. Інновації у вищій школі.
  3. Іноземні мови в контексті глобалізації та модернізації сучасного світу.
  4. Сучасні філологічні дослідження: традиції та інновації.

Інтернет-конференція стала черговою подією в низці щорічних наукових заходів, проведених факультетом іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини у тісній співпраці з Інститутом педагогіки НАПН України, Українською асоціацією дослідників освіти, Національним авіаційним університетом.

Організатори конференції висловлюють вдячність учасникам. Саме зацікавленість науковців із усіх регіонів України, Польщі, Китайської народної Республіки, Вірменії, Казахстану, Грузії дає змогу сподіватися, що цей досвід матиме продовження. Сподіваємося, що ця конференція стане поштовхом до інтеграції різних галузей наукового знання, адже вона вже привернула увагу не лише педагогів, а й істориків, філологів, економістів.