Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 2000-2001 р.н. та молоді до 23 років, що проходив у м.Дніпро.

За результатами змагань наші спортсмени продемонстрували високі результати, зокрема:

• Юлія Юрійчук (студентка факультету фізичного виховання) здобула дві срібних та одну бронзову нагороду;
  • Валерій Рябов (студент факультету фізичного виховання) отримав срібну медаль;
  • Владислав Мегесь (студент факультету фізичного виховання) та Богдан Жовтюк (студент інституту економіки та бізнес-освіти) стали бронзовими призерами;
  • Олександр Гарань (студент факультету фізичного виховання) двічі виборов ІV місце;
  • Катерина Чабанюк (студентка факультету фізичного виховання) тричі завоювала ІV місце.

Під час Кубку України серед юніорів та дорослих з академічного веслування студенти факультету фізичного виховання УДПУ також достойно боролися за нагороди: Софія Джигирей стала бронзовою призеркою, Катерина Чабанюк виборола два ІV та одне VІ місце, Михайло Васільєвих посів 9 місце.

Вітаємо наших спортсменів і їхніх тренерів із достойними результатами та бажаємо подальших успіхів у спортивній кар’єрі.