24 – 27 вересня у місті Львів проходив Відкритий командний чемпіонат України з велоспорту у багатоденній гонці та парних гонках серед юніорів, юніорок, чоловіків та жінок. Участь у змаганнях взяли студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександр Шевченко, Михайло Бліхарський, Софія Шевченко та студентка історичного факультету Сніжана Фарщук.

За підсумками змагань Софія Шевченко та Сніжана Фарщук зайняли 3 місце командного заліку серед юніорок, Олександр Шевченко та Михайло Бліхарський – 3 місце командного заліку серед чоловіків. Окрім того Олександр Шевченко посів 3 місце в парній гонці на час серед чоловіків.

Вітаємо велосипедистів з перемогами! Так тримати! Бажаємо побільше вдалих стартів та успішних фінішів.