31 січня 2019 року о 18:00 завершується реєстрація на пробне ЗНО. Якщо ви маєте намір оцінити свій рівень навчальних досягнень та попрактикуватися в складанні ЗНО поспішайте зареєструватися.

Для участі в пробному ЗНО абітурієнти можуть зареєструватися  самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти, або звернутися до офіційного центру реєстрації на ЗНО, що працює на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (згідно договору про співпрацю з Київським регіональним центром оцінювання якості освіти).

Адреса центру реєстрації: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, вул. Садова 2, кім. 208,  м. Умань.

Довідки за телефонами: 0960339633 (Світлана Володимирівна); 0631497988 (Іванна Василівна).

ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

1. Ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2019.
  2. Пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей.
  3. Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час.
  4. Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу.
  5. Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
  6. Навчитися ефективно розподіляти час.
  7. Оцінити свій рівень навчальних досягнень.