Міністерство молоді та спорту України спільно з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради, Молодіжним центром START УДПУ продовжує реалізовувати Програму «Молодіжний працівник».

В рамках Програми 17–19 грудня 2018 року  в УДПУ проводиться Базовий тренінг для учасників з м.Умань, Уманського та Христинівського районів Черкаської області.

Ініціатором проведення Базового тренінгу є факультет соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Три проекти ФСПО увійшли до збірки кращих практик неформальної освіти в Україні.