Життя – це нескінченне вдосконалення! Таким було переконання Фрідріха Геббеля і його слова стали слоганом проєкту PsyChoice, створення якого дозволить дещо розширити інформаційне поле навколо поняття саморозвитку.

Модератор проєкту, психолог Центру культури і дозвілля "Гаудеамус" УДПУ імені Павла Тичини, Світлана Цихоня вважає, що укріплюючи мотивацію до самовдосконалення, створюючи специфічний інформаційно-комунікаційний простір та заохочуючи до творчого самовияву та розкриття багатошарового потенціалу особистості, можна підвищити усвідомленість, зняти внутрішні барʼєри, сприяти появі внутрішньої впевненості та природної спонтанності.

Проєкт PsyChoice поки на стадії створення, проте в перспективі планується збільшити кількість розділів (поряд із «Фототерапія» та «Бібліотерапія» знаходитимуться «Заходи», «Як думаєш ти?», «Тести», «Шаблони для заповнення»). Мітка «Заходи» сигналізуватиме про проведення лекцій, тренінгових занять, роботу гуртка тощо. Рубрика «Як думаєш ти?» дасть можливість висловити свою думку з певного питання та відправити, заповнивши спеціальну форму для звʼязку. За бажанням ваші погляди на проблему можуть бути розміщені у цій же рубриці, звісно ж, за умови цензурного їх оформлення. Бажано вказати авторство, хоча б іменем. Мітка «Тести» відкриє можливість дізнатися про себе дещо нове, а «Шаблони для заповнення» містять інформацію, яка доповнює певну вправу чи гру, описану у блозі. Окрім цього, планується насичувати блог статтями, які можна буде коментувати або висловлювати свою точку зору, знову-таки заповнивши спеціальну форму для звʼязку (якою, до речі, можна скористатися нарівні з електронною поштою, якщо є бажання домовитись про консультацію).

Даний проект може бути цікавим та корисним не лише для студентів, а й для працівників університету, адже направлений на розкриття природності особистості в усіх її проявах. Перейти на сторінку проєкту.

Прес-центр УДПУ