Напередодні  Всеукраїнського дня бібліотек в  читальному залі №1  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшов цікавий захід бібліо-фольк-party "Книжки, мов дивні розсипи скарбів", який був організований для працівників книгозбірні з нагоди свята. Музичні композиції, гра на гітарі, слова вітання від проректора з гуманітарних питань Наталії Ревнюк,  директора бібліотеки Тетяни Григоренко, голови профкому університету Валентина Хитрука – все це було адресовано володарям книг та покровителям картотек.  Долучились до вітань декани факультетів, студенти, підготувавши  вітальну програму та подарунки. Члени клубу «Бійці мистецтва», який діє при бібліотеці,  також вітали своїх наставників. Бажали їм творчого завзяття, нових успіхів у благородній праці, неодмінного зростання читацького попиту на книгу, інформацію, посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві.

Цього ж  дня пройшло і нагородження найактивніших учасників конкурсу «Що ти читаєш влітку?» Переможці отримали грамоти.