На факультеті соціальної та психологічної освіти відкрито нову спеціальність «011 ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ». Освітньо-професійна програма «Освітні, педагогічні науки (соціально-виховна і культурно-дозвіллєва діяльність в закладах освіти та громаді)».

Фахівець соціально-виховної і культурно-дозвіллєвої діяльності в закладах освіти та громаді може працювати у закладах освіти, оздоровлення та відпочинку, в об’єднаних територіальних громадах на таких посадах:

• педагог-організатор, вихователь, вожатий в закладах оздоровлення та відпочинку;
  • педагог соціальний;
  • організатор культурно-дозвіллєвої діяльності;
  • організатор культурно-дозвіллєвої діяльності з людьми похилого віку;
  • організатор культурно-дозвіллєвої діяльності з особами та дітьми з інвалідністю;
  • організатор культурно-дозвіллєвої діяльності в інтернатних закладах (в установах системи соціального захисту населення);
  • фахівець соціально-виховної та культурно-дозвіллєвої діяльності в Центрах культури, дозвілля та спорту;
  • спеціаліст по роботі з молоддю в Молодіжних центрах.
  • культорганізатор дитячих та позашкільних закладів,
  • вихователь школи-інтернату, реабілітаційного центру, соціального гуртожитку.

Небюджетна конкурсна пропозиція:

Українська мова та література;

Історія України;

Біологія або математика.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини вперше у 2019 році здійснюватиме набір вступників на освітній ступінь «Молодший бакалавр» за спеціальностями:

012 Дошкільна освіта,

016 Спеціальна освіта,

051 Економіка,

053 Психологія,

071 Облік і оподаткування,

073 Менеджмент,

075 Маркетинг,

081 Право,

231 Соціальна робота,

241 Готельно-ресторанна справа,

242 Туризм,

281 Публічне управління та адміністрування.

Прийом заяв та документів триватиме з 10 липня до 22 липня.

Телефони приймальної комісії: (04744) 4-05-20, 063-149-79-88, 096-033-96-33.