В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини у період з 27 липня по 29 липня 2021 р. відбувся базовий тренінг навчальної програми «Молодіжний працівник».

Організатори тренінгу в м. Умань: факультет соціальної та психологічної освіти (декан – Оксана Кравченко); молодіжний центр «START» (керівник – Наталія Левченко) УДПУ імені Павла Тичини

Активні учасники з м. Умань та Уманського р-н впродовж 3-х насичених днів отримали теоретичні та практичні блоки знань та умінь, які зможуть використовувати у своїй діяльності.

Популяризація молодіжної політики та молодіжної роботи в Україні є запорукою позитивних змін та розвитку суспільства.

Тренери: Олена Левченко, Ксенія Ємшина.

Адміністратор програми: Леся Мукосєєва

Щиро дякуємо ДУ «Державномй інститут сімейної та молодіжної політики» (директор – Ірина Пєша) за плідну співпрацю.