15 листопада в актовій  залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зібралася університетська громада, щоб згадати і увічнити пам’ять заслуженого діяча науки і техніки України, доктора педагогічних наук, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України й Академії педагогічних та соціальних наук, автора біля трьохсот наукових праць; члена редакційних колегій багатьох поважних освітніх видань, вчених рад, міжнародних та наукових організацій, знаного в Україні та за її межами ученого – Володимира Григоровича Кузя.

Талановитий учений, Учитель з Божою іскрою, геніальний організатор, неперевершений знавець людської психології, він майже усе своє життя присвятив педагогічній праці.

Володимир Григорович був світлою людиною, життєлюбом, оптимістом, справжнім ерудитом, стратегом, дипломатом, унікальною особистістю, вірним другом, мудрим наставником для колег та студентів, надійною опорою для своєї родини.

Шановний Володимире Григоровичу, вічна Вам пам’ять, Царство небесне! Вічна Вам дяка, дорогий наш Учителю!