В рамках діяльності навчально-методичного центру професійного розвитку викладачів відбувся науково-методичний семінар для досвідчених викладачів університету (координатор – д.пед.н., доцент Оксана Бялик).

На порядок денний виносилося ряд важливих питань, що потребували обговорення. З методикою проведення державної атестації ЗВО в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності учасників семінару ознайомив д.пед.н., професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Олександр Коберник. Про внутрішній аудит якості результатів навчання здобувачів вищої освіти та рекомендації до організації і проведення ректорського контролю у формі комп’ютерного тестування доповідала директор центру ЗФСУЯОД, к.філ.н., доцент Зоя Комарова.

Про особливості проведення профорієнтаційної роботи в сучасних реаліях закладу загальної середньої освіти доповідала помічник ректора, к.пед.н., доцент Світлана Цимбал-Слатвінська.