16 січня 2019 року в УДПУ відбувся науково-методичний семінар для слухачів школи професійного зростання молодого викладача. Згідно порядку денного роботи семінару обговорювалися важливі питання, направлені на забезпечення якісної освіти та підготовки високваліфікованих науково-педагогічних працівників. Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Олександр Коберник ознайомив слухачів з порядком проходження атестації університетів у частині наукової діяльності. Про інформаційне забезпечення освітнього процесу в УДПУ доповідала кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Надія Стеценко. Дана інформація на сьогодні є досить цікавою і необхідною для викладачів університету.