8 грудня на базі історичного факультету відбувся I етап XXI Всеукраїнського турніру юних істориків. Організаційний комітет турніру (голова, декан історичного факультету професор Анатолій Карасевич, заступник голови, заступник декана з наукової роботи доцент Анатолій Бержанір) у тісній співпраці із відділом освіти Уманської міської ради (начальник відділу Оксана Мельник, методист Тетяна Плющ) провели необхідну роботу для того, щоб змагання були проведені на високому організаційному рівні. Модератором і натхненником турніру був професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Ігор Кривошея. У фінальній частині турніру взяли участь учнівські команди шести освітніх закладів міста. Турнір проходив у два етапи. У свою чергу, кожен етап мав три тури з тим, щоб у статусі доповідача, рецензента і опонента побувала кожна із команд. Об'єктивне і професійне суддівство забезпечувало кваліфіковане журі. До його складу входили: професор Ірина Кривошея, доцент Ольга Лісовська, доцент Ольга Барвінок, доцент В'ячеслав Гордієнко, доцент Ігор Фицик, доцент Зоя Возна, студенти Антон Нехай і Олеся Караман. У результаті наполегливої боротьби перше місце виборола команда ЗОШ І–ІІІ ступенів № 14 у складі Софії Дробницької, Андрія Дяченка, Анни Петренко, Олега Кучерявого (учителі Світлана Плєшко і Вероніка Бойцун). Другі місця посіли команди НВК «Уманської міської гімназії-школи естетичного виховання» (учителі Роман Даниленко і Дарія Рябоконь) та ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 (учителі Оксана Гнатишина і Тамара Гладка). Треті місця здобули: ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 (учитель Алла Настечина); НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів №7-колегіум» (учителі Надія Рудик і Діна Осадча); ЗОШ І–ІІІ ступенів № 11 ім. М. П. Бажана (учителі Сергій Бузиновський і Ольга Скомороха).

Усі учасники турніру отримали нагороди, а також комплект книг на історичну тематику для шкільних бібліотек. Окрім того, команда-переможець від декана факультета професора Анатолія Карасевича одержала ще і солодкий приз – торт. Учителям-наставникам команд за участь у підготовці команд вручено подяки ректора університету, професора Олександра Безлюдного.