Центр культури та дозвілля «Гаудеамус» (начальник Наталя Алексеєва) та студрада Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  провели традиційний фестиваль аматорського мистецтва «Студентська весна-2019».

Яскраві різножанрові художні номери підготували студенти з усіх факультетів та інституту. Вокал, оригінальний жанр, власна та авторська поезія, хореографія, художнє читання — у таких жанрах демонстрували свої вміння учасники мистецького фестивалю.

Творчий дарунок для конкурсантів підготувала дитяча хореографічна студія «ВікНік» (керівник якої – випускниця факультету мистецтв Ася Петриченко). Народний хореографічний колектив «Іnspiration» (керівник Анастасія Криворотено) подарував глядачам запальний «Іспанський танець».

За дорученням ректора, професора Олександра Безлюдного голова профкому Валентин Хитрук вручив почесні грамоти та цінні подарунки учасникам фестивалю.