В УДПУ відбулися зустрічі батьків першокурсників із адміністрацією, викладачами та кураторами.

Приємно зауважити, що явка батьків на свої перші збори була майже стовідсотковою, що свідчить про їхній інтерес до майбутнього перебігу студентського життя їх дітей.

З вітальними словами до батьків та студентів звернулася декани факультетів та НН інституту. В ході роботи обговорювалися питання навчання, відвідування студентами занять, громадське життя, участь студентів в різноманітних заходах та акціях, права та обов’язки студентів та інші поточні питання з життя студентства. Було розглянуто особливості начального процесу та труднощі, з якими можуть стикнутись студенти-першокурсники під нас адаптаційного періоду навчання.

Батьків ознайомили з такими питаннями: фінансування університету, порядок нарахування та виплати стипендій, правила поведінки студентів в навчальному закладі та гуртожитку, права та обов’язки мешканців гуртожитку, накази по університету, що стосуються студентів.