На базі факультету фізики, математики та інформатики відбулося об'єднане заняття гуртків: “Упровадження STEM в загальноосвітній школі” (керівник Сергій Терещук) та “Впровадження елементів робототехніки на уроках фізики загальноосвітньої школи” (керівник Марина Декарчук). Заняття проводили: доцент Сергій Терещук (кафедра фізики і астрономії та методики їх викладання), викладач фізики Ганна Солтусенко (ДНЗ “Уманський професійний аграрний ліцей” №36) та учитель інформатики Дмитро Дерман (ЗОШ №3). Тема заняття: “STEM-проекти із використанням датчиків на уроках фізики”.

У вступному слові Сергій Іванович обґрунтував необхідність використання STEM-освіти учителями фізики, математики, інформатики та природознавства в новій українській школі. Ганна Солтусенко продемонструвала цікаві досліди з фізики за допомогою навчального комплексу “Ейнштейн”. Сергій Терещук продемонстрував, як можна поєднати технологію мобільного навчання та STEMорієнтовану технологію навчання. Дмитро Дерман розповів про захоплюючі можливості мікроконтролера Arduino Uno у створенні навчальних STEM-проектів. Усі учасники заняття отримали цінний досвід впровадження STEM освіти в навчальний процес.

Детальніше читайте на сайті.