26 жовтня в конференц-залі УДПУ відбулась зустріч студентів випускних курсів з потенційними роботодавцями, які завітали до університету за підтримки громадської організації «Батьківська спілка».

Серед роботодавців, що завітали на зустріч – Олена Волкова, власниця альтернативної школи Free School; Лариса Андрійченко, власниця ліцензованої приватної школи Britannica School та Оксана Волжина, власниця альтернативної школи 7 Fields. Гості презентували діяльність своїх освітніх закладів, ділилися досвідом створення та ведення приватної освітньої діяльності.

У ході зустрічі обговорювалися питання: «Чому круто бути вчителем», «Як бути крутим вчителем?», «Як отримати кращу роботу в освіті?» та «Як отримати насолоду від роботи вчителя?»

Також учасників зустрічі ознайомили з освітніми можливостями університету у підготовці конкурентоздатних фахівців.

Для тих, хто цікавиться питаннями працевлаштування, корисною може стати ця інформація.

Ed_octopus-1.pdf

Переглянути презентацію.