26 листопада на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулося підведення підсумків ІІ туру міського конкурсу студентських та учнівських наукових робіт із гендерної тематики, у якій брали участь представники закладів вищої освіти, шкіл та коледжів міста. Організатори конференції – кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи, гендерний центр, відділ у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради та відділ освіти Уманської міської ради. Під час презентації робіт студенти та учні показали глибоке розуміння тем, обговорювали нові форми і методи роботи. Усі учасники були нагороджені дипломами та цінними подарунками. Вітаємо переможців та їх наукових керівників, бажаємо невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків на науковій ниві!

Детальніше на сайті факультету.