На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 74.053.01

в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (зал засідань) відбудуться захисти дисертаційних досліджень:

29 листопада 2018 року 10.00 год.

на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

Ящук Олена Миколаївна

Підготовка майбутніх учителів до формування логічних умінь в учнів початкової школи

Науковий керівник

кандидат педагогічних наук, професор Коберник Галина Іванівна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, завідувач кафедри теорії початкового навчання.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, професор Коломієць Алла Миколаївна, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, проректор з наукової роботи; кандидат педагогічних наук, доцент Зорочкіна Тетяна Сергіївна, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, доцент кафедри початкової освіти.

29 листопада 2018 року 12.00 год.

на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

Гвоздецька

Юлія Василівна

Формування професійної компетентності майбутніх викладачів основ технологій харчових виробництв у процесі фахової підготовки

Науковий керівник

доктор педагогічних наук, доцент Ящук Сергій Миколайович, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, доцент кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності.

доктор педагогічних наук, доцент Гевко Ігор Васильович,

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка; завідувач кафедри комп’ютерних технологій; кандидат педагогічних наук, доцент Ребенок Вадим Михайлович, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, завідувач кафедри професійної освіти та безпеки життєдіяльності.

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 74.053.01

30 листопада 2018 року 10.00 год.

на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук

Магрламова Камілла Газанфарівна

Теоретичні і практичні засади професійної підготовки майбутніх лікарів у вищих медичних навчальних закладах Великої Британії

Науковий консультант

доктор педагогічних наук, професор Пустовіт Григорій Петрович, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, профессор, член-кореспондент НАПН України Лук’янова Лариса Борисівна, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, директор; доктор педагогічних наук, профессор Мельничук Ірина Миколаївна, ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України», завідувач кафедри філософії та суспільних дисциплін; доктор педагогічних наук, доцент Ковальчук Олена Сергіївна, Луцький національний технічний університет, професор кафедри іноземних мов.