На засіданні спеціалізованої вченої ради К 74.053.02

в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (зал засідань) відбудуться захисти дисертаційних досліджень:

24 жовтня 2018 року 11.00 год.

на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

зі спеціальності 13.00.07 – теорія і методика виховання

Коблик Віталій Олександрович

Виховання ціннісного ставлення до праці в підлітків у позаурочній добродійній діяльності

Науковий керівник

доктор педагогічних наук, професор Коберник Олександр Миколайович, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, доцент Яковлєва Вікторія Анатоліївна, Криворізький державний педагогічний університет, доцент кафедри педагогіки та методики технологічної освіти; кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Гуцан Леся Андріївна, Інститут проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, завідувач лабораторії трудового виховання.

24 жовтня 2018 року 13.00 год.

на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

зі спеціальності 13.00.07 – теорія і методика виховання

Вдовиченко Олена Мирославівна

Формування соціально-комунікативної культури студентів медичних навчальних закладів у позааудиторній роботі

Науковий керівник

кандидат педагогічних наук Муромець Вікторія Григорівна, Інститут Вищої освіти НАПН України, провідний науковий співробітник відділу інтеграції вищої освіти і науки.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, професор Тернопільська Валентина Іванівна, Київський університет імені Бориса Грінченка, професор кафедри теорії та історії педагогіки; кандидат педагогічних наук Маслюк Катерина Анатоліївна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, доцент кафедри української мови і методики її навчання.