На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 74.053.01 в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (зал засідань) відбудуться захисти дисертаційних досліджень:

2 жовтня 2018 року 10.00 год.

на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук

Філоненко

Оксана Володимирівна

Освіта Кіровоградщини (Єлисаветградщини) другої половини ХІХ – ХХ століття в історико-педагогічних рефлексіях українських дослідників

Науковий консультант

доктор педагогічних наук, професор Радул Ольга Сергіївна, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, професор кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, професор Дічек Наталія Петрівна, Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України, завідувач відділу історії та філософії освіти; доктор педагогічних наук, професор Зеленська Людмила Дмитрівна, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, професор кафедри загальної педагогіки і педагогіки вищої школи; доктор педагогічних наук, професор Коляда Наталія Миколаївна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

2 жовтня 2018 року 13.00 год.

на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

Гончарук

Марина Володимирівна

Педагогічні умови формування інтегрованого освітнього середовища в початковій школі східних земель Німеччини

Науковий керівник

кандидат педагогічних наук, доцент Михайліченко Микола Васильович, Національний університет біоресурсів та природокористування України, доцент кафедри методики навчання та управління навчальними закладами.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, доцент Кучай Тетяна Петрівна, Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ, професор кафедри педагогіки та психології; кандидат педагогічних наук, професор Довга Тетяна Яківна, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, професор кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти.

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 74.053.01

3 жовтня 2018 року 10.00 год.

на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

Фещенко

Олена Василівна

Екзамен як педагогічне явище у навчально-виховному процесі вітчизняної загальноосвітньої школи

Науковий керівник

доктор педагогічних наук, професор Безлюдний Олександр Іванович, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, ректор.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, доцент Кучай Тетяна Петрівна, Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ, професор кафедри педагогіки та психології; кандидат педагогічних наук Лісова Наталія Іванівна, КНЗ «Черкаський інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», проректор з питань ЗНО і моніторингу якості освіти.