На засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 74.053.010 в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (корпус № 2 науково-дослідна лабораторія № 301) відбудеться разовий захист дисертаційного дослідження: 17 листопада 2020 року об 11.00 годині на на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011-«Освітні, педагогічні науки».

Сліпенко Вікторія Олександрівна

Розвиток підприємницької компетентності в учнів середніх шкіл США

Науковий керівник

Коберник Олександр Миколайович,
д.пед.н., професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Офіційні опоненти:

Назаренко Галина Анатоліївна, д.пед.н., професор, Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Шандрук Світлана Іванівна, д.пед.н., професор, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка.

На засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 74.053.009 в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (корпус № 2 науково-дослідна лабораторія № 301) відбудеться разовий захист дисертаційного дослідження: 20 листопада 2020 року, 11.00 годині на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011-«Освітні, педагогічні науки»

Саврій Юлія Федорівна

Педагогічні умови підготовки майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів до формування основ етнокультури у дітей старшого дошкільного віку

Науковий керівник

Кочубей Тетяна Дмитрівна, д. пед.н., професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Офіційні опоненти:

Мельник Наталія Іванівна, д.пед.н., доцент, Національний авіаційний університет.

Кондратюк Світлана Миколаївна, к.пед.н., професор, Сумський державний педагогічний університет імені

А. С. Макаренка.