2 листопада 2020 року в Уманському державному педагогічному університеті стартує  І етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс проводиться щорічно відповідно до Указу Президента України від 30.09.2010 № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», листа Міністерства освіти і науки України від 30.09.2020 № 1/9-553 «Про проведення ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 13.10.2020 №157.

Письмова робота носить творчий характер, теми пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які формують почуття патріотизму, сприяють об’єднанню націй, про що писав і свято вірив Кобзар.

Реєстрація студентів-учасників Конкурсу та виконання робіт відбуватиметься дистанційно.

Прохання подавати заявки на участь (ПІП студента, е-mail, факультет, курс, група, науковий керівник) здобувачам вищої освіти факультету української мови – на е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (довідки за телефоном: 050 662 4268; Дар’я Куян); інші факультети (інститут) – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (063 128 7854; Ігор Ніколіч).

Підсумки І етапу Конкурсу будуть підведені 11 листопада 2020 року; ІІ (обласний) етап відбудеться 27 листопада 2020 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.