Перший етап щорічного Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика стартував 8 листопада в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті української філології.

Організатором конкурсу для учасників нефілологічних спеціальностей виступила кафедра практичного мовознавства, а для філологічних спеціальностей – кафедра української мови та методики її навчання.

До конкурсантів з привітальним словом звернулася заступник декана з наукової роботи, кандидат філологічних наук, доцент Інна Коломієць. З процедурою проведення конкурсу студентів ознайомила одна з його організаторів – кандидат філологічних наук, доцент кафедри практичного мовознавства Мар’яна Ємельянова.

Різноманітні завдання конкурсу змусили конкурсантів інтенсивно попрацювати, адже вони мали змогу виявити свою теоретичну підготовку, а також творчі здібності.

Перший етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика зацікавив досить велику кількість студентської молоді. Особливо активними виявилися представники факультету дошкільної та спеціальної освіти та факультету початкової освіти.