Сьогодні, 21 травня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини розпочалися Дні Польщі – традиційне свято польської культури, яке десятий рік поспіль відбувається в нашому закладі.

Перший день був надзвичайно насиченим. За ініціативи Польського культурно-освітнього центру організовано і проведено «Ярмарок польської кухні». Студенти, викладачі та усі бажаючі мали змогу познайомитися із польською кухнею та покуштувати запашні страви.

В рамках заходів сьогодні також відбулася інтелектуальна гра «Знавці польської мови». Кожна із студентських команд-учасниць гідно боролася за перемогу, демонструючи свої знання, мовленнєві навички та креативність.

Впродовж тижня заплановано проведення цілого ряду наукових та культурних заходів, присвячених вивченню польського досвіду, звичаїв і традицій. Запрошуємо всіх, кому цікава культура та традиції сусідньої держави, долучатися до Днів Польщі – 2018.