21 січня на базі факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відкрились курси підвищення кваліфікації в рамках договору про співпрацю з Університетом менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України. Курси організовані за різними напрямами. Безперечною перевагою трьохетапних курсів є очно-дистанційна форма навчання, яка включає в себе роботу з фахівцями в режимі безпосереднього спілкування та онлайн-взаємодії на дистанційній платформі і засобами цифрових технологій. Ефективна співпраця факультету соціальної та психологічної освіти (декан Оксана Кравченко, професор, доктор педагогічних наук) та підрозділів УМО НАПН, зокрема, кафедри психології управління (завідувач Олена Бондарчук, доктор психологічних наук, професор), кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ (завідувач Сергій Касьян, кандидат педагогічних наук) сприяє ознайомленню слухачів з можливостями використання сучасних цифрових технологій в освітньому просторі, вдосконаленню організаційних та управлінських стратегій спрямованих на підвищення якості вищої освіти та конкурентноздатності сучасних керівників, науково-педагогічних та педагогічних працівників в умовах реформування освіти України.

Детальніше  читайте на сайті.