В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходять урочистості з нагоди вручення дипломів магістра випускникам 2019 року. Вже пролунали слова привітань на адресу випускників факультету іноземних мов. Вітаючи випускників із успішним завершенням навчання, декан факультету, куратори, викладачі та батьки бажали молодим спеціалістам успіхів та вагомих здобутків у професійній діяльності, постійного самовдосконалення та реалізації задуманого. В свою чергу випускники дякували професорсько-викладацькому складу за отримані знання, уміння та навички. Вітаємо випускників із знаменною подією і бажаємо усім міцного здоров`я, щасливої долі та професійного становлення. Нехай Вам щастить!