На факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (декан Оксана Кравченко) в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!» пройшов VI фестиваль соціально-психологічних театрів «Почуй! Побач!». Усі бажаючі могли долучитися до збору коштів на закупівлю обладнання для діток із хворобами серця!

Цього року у фестивалі взяли участь 10 колективів. Детальніше читайте на сайті.

Члени журі (Оксана Кравченко – професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти; Валентин Хитрук – голова профкому університету; Наталія Алексеєва – начальник центру культури і дозвілля «Гаудеамус»; Наталія Вдовиченко – начальник у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради; Дар’я Рафаенко – методист по інклюзивній освіті відділу освіти Уманської міської ради) відзначили важливість і актуальність такого фестивалю в умовах сьогодення та високий рівень підготовки учасників, ґрунтовність виступів.

Завершальним етапом дійства стало вручення дипломів та подарунків.