11 грудня в межах проведення XVII Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти в спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулися змагання з баскетболу 3х3 між чоловічими та жіночими командами. В змаганнях взяли участь п’ять закладів вищої освіти Черкащини.

Змагання проходили по коловій системі. Команди УДПУ зіграли по чотири гри. Хлопці були сильнішими проти збірних команд Уманського національного університету садівництва та Черкаського державного технологічного університету, а дівчата отримали перемоги над командами Уманського національного університету садівництва та Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнибиля. Отримавши по дві перемоги, наші збірні команди гарантували собі призові місця і в загальному підсумку посіли треті місця.