4 грудня 2019 року у спортивному залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулися змагання серед юнаків ЗВО І-ІV рівнів акредитації  м.Умань з нагоди святкування Дня Збройних Сил України.

Змагання проводилися з метою патріотичного виховання молоді, визначення рівня фізичної підготовки серед юнаків допризовного віку, формування ціннісного ставлення до власного здоровʼя, покращення фізичного розвитку та фізичної підготовки.

З вітальним словом до учасників змагань звернулася проректор з гуманітарних питань, кандидат педагогічних наук Наталія Ревнюк, побажала їм мобілізації внутрішніх можливостей, волі до перемоги і нових яскравих здобутків у спорті.

Свою фізичну підготовку демонстрували команди Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Уманського національного університету садівництва, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка, Уманського агротехнічного коледжу та Уманського обласного музичного училища імені П.Д. Демуцького. Участь у змаганнях взяла збірна команда ветеранів АТО.

Спортивне свято зібрало сильних, спритних, цілеспрямованих юнаків – наше майбутнє, нашу надію.