Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є співорганізатором проведення ІІ Зимової школи Української асоціації дослідників освіти в рамках проекту «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні».

24 січня в конференц-залі університету відбулося урочисте відкриття роботи школи. З вітальним словом до учасників заходу звернулися перший проректор, професор, доктор педагогічних наук Андрій Гедзик, президент УАДО професор Світлана Щудло, менеджер проектів Національного Еразмус+ офісу в Україні Петро Крайнік.

Школа об’єднує 27 учасників, які були відібрані на основі конкурсу. Упродовж 5 днів тренери проводитимуть майстер-класи та поширюватимуть найкращі методики, направлені на забезпечення якісної освіти.

Бажаємо учасникам школи плідної та цікавої роботи!

Детальніше про регламент роботи школи читайте у програмі :

Program_WS_UERA_2019-16_01.pdf