В УДПУ відбулася прем’єра спільного творчого проекту кафедри хореографії та художньої культури та кафедри інструментального виконавства «Душа інструмента», який став випускною кваліфікаційною роботою студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності Середня освіта (Хореографія) денної форми навчання.

Мистецтво музики і танцю завжди йдуть поряд. Мелодійні звуки гармонійно переплітаються чарівним мереживом із рухами тіла танцівника. Усе це допомагає розкрити душу музичного твору, інструмента, на якому він виконується, і самого танцю. На сцені у майстерному виконанні музикантів і танцівників ожили чарівні звуки саксофона, фортепіано, скрипки, віолончелі, гітари, бандури, ксилофона, баяна та акордеона. Постановники – студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання: Ростислав Бондаренко, Анастасія Гаврилюк, Марина Кибалюк, Юлія Куракова, Сергій Майструк, Людмила Омельчук, Анастасія Покропивна, Віта Руда, Євгеній Руденко, Світлана Череватенко. Серед виконавців хореографічних композицій: вихованці Монастирищенської дитячої музичної школи Марія Дудник, Яна Кожухова, Тетяна Гира та Вікторія Давигора; вихованці Родниківського сільського будинку культури Мішель Коваленко та Максим Лікунов; вихованці Ватутінського міського палацу культури Єлизавета Канцеба та Лідія Бобриньова; студенти 3 курсу спеціальності «Хореографія» Ілона Гончар, Олена Колос, Олена Хлівіцька та Каміла Цимбал; студенти 4 курсу спеціальності «Хореографія» Марина Андрусьєва, Анна Горбань, Віталіна Діордіца, Інна Свінтак та Валерія Куценко; студенти 5 курсу спеціальності «Хореографія» Тетяна Курудімова та Максим Свистун; випускник спеціальності «Хореографія», керівник хореографічного колективу «Креатив» Жашківсього будинку дитячої та юнацької творчості Богдан Компан. Виконавці музичних композицій: студентка 5 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Світлана Бурлака та викладач кафедри інструментального виконавства Іван Біленький (Ю. Весняк «Ноктюрн»); викладач кафедри інструментального виконавства Анатолій Коваленко (Р. Дієнс «Лист № 17»); студентка 4 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Оксана Євдєєва (Ю. Олійник «Карпатський ескіз», клас викладача Лесі Тарасюк); студент 6 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Владислав Іванов та концертмейстер кафедри інструментального виконавства Ольга Хижко (М. Римський-Корсаков «Політ джмеля» в обробці В. Снєгірьова, клас викладача Руслана Мельниченка); тріо «Serbian star» у складі студентів 6 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Александара Джорджевіча, Йована Дрманіча, Дарка Марковіча (Р. Гальяно «Tango pour Claude» в обробці В. Гусака, клас доцента Владислава Гусака). Керівники кваліфікаційних робіт – викладачі кафедри хореографії та художньої культури: Людмила Андрощук, Сергій Куценко, Ольга Бикова, Вікторія Сизоненко, Ірина Грошовик, Анастасія Криворотенко.

Висловлюється щира подяка за сприяння у підготовці та проведенні творчого проекту доценту кафедри інструментального виконавства Тетяні Радзівіл, ведучій, студентці 6 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Олені Машеністовій, звукорежисеру Олегу Гончару, а також усім постановникам та виконавцям!