На факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини функціонує «Студія успішного абітурієнта», що має за мету допомогти абітурієнтам визначитися з вибором майбутньої професії.

Упродовж місяця в студії проходили тренінги: «Розвиток позитивної мотивації «Як досягти мети, або коли здійснюються мрії» (тренер Вікторія Ісаченко); «Знайди свій шлях» (тренер Інна Лівандовська); «Тайм-менеджмент. Управління часом» (тренер Мар’яна Горенко).

Нестандартна форма проведення занять з використанням колод метафоричних асоціативних карт стимулюють активну зацікавлену діяльність абітурієнтів та високу результативність.

Авторські тренінги сприяють виробленню навичок самоаналізу, усвідомленню власних життєвих пріоритетів, знайомству з основами тайм-менеджменту. Сподіваємось, що отримані знання та навички підуть на користь майбутнім вступникам.