В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини підтримали акцію «World Cleanup Day». З нагоди Всесвітнього дня прибирання співробітники університету вийшли на впорядкування прилеглих до університету територій.

16 вересня 2023 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» з дотриманням обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, організатори акції запрошують усіх долучатися до Всесвітнього дня прибирання разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Цьогоріч плануються такі формати акції на вибір:

  • цифрове прибирання letsdoitukraine.org/digitalcleanup;
  • формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай»;
  • колективні, сімейні та індивідуальні прибирання на прибудинкових або рекомендованих локаціях, на територіях навчальних закладів та установ;
  • розбір завалів.

Також організатори запрошують приєднатись українців закордоном, які зможуть організувати прибирання, долучитись до міжнародної події, подякувати приймаючим містам та підтримати своє рідне місто навіть на відстані.

Результати участі кожного у Всесвітньому дні прибирання можна зареєструвати за посиланням до 25 вересня 2023 року включно https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18

Деталі на сайті www.letsdoitukraine.org.

Приєднуйтеся до наймасштабнішої соціальної події у Світі!

Пресцентр УДПУ