Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини став співорганізатором проведення круглого столу «Актуальні питання розвитку освітньої галузі територіальних громад Уманського району». Модератор заходу – голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук.

Учасників зібрання привітав ректор університету, професор Олександр Безлюдний. Напередодні професійного свята –Дня працівників освіти –Олександр Іванович побажав освітянам успіхів в роботі, здоров’я, оптимізму, злагоди та всіляких гараздів.

Олександр Іванович зазначив, що Університет відкритий до співпраці із територіальними громадами та спрямовує її на реалізацію державної політики у сфері освіти, проведення спільних заходів задля впровадження сучасних технологій та інновацій; реалізації програм післядипломної освіти, курсів тощо; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання, новацій вступної кампанії.

Про формування спроможної мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти та співпрацю закладів вищої та загальної середньої освіти у профорієнтаційній роботі доповідала помічник ректора, професор Світлана Цимбал-Слатвінська.

Голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук вручив працівникам університету грамоти за значний особистий внесок у розвиток педагогічної науки та з нагоди Дня працівників освіти.