Факультет дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету є регіональним центром підготовки педагогічних кадрів для національної системи освіти України. Спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті, не лише перспективні, а й стратегічно необхідні. Студенти факультету засвоюють знання із різних галузей педагогіки, психології, медицини; набувають практичних навичок методичної роботи з дошкільного, початкового виховання, з логопедії, корекційної психопедагогіки, спеціальної та практичної психології, організації гурткової роботи тощо.

Навчання студентів здійснюється на денній та заочній формах навчання за спеціальностями:

• 012 Дошкільна освіта
  • 016 Спеціальна освіта

у поєднанні зі спеціалізаціями: початкова освіта, психологія, спеціальна освіта (логопедія), хореографія, спеціальна психологія, фізична реабілітація, олігофренопедагогіка.

Переглянути відео

Сфери працевлаштування випускників факультету дошкільної та спеціальної освіти:

• дошкільні навчальні заклади різного типу та форми власності;
  • загальноосвітні навчальні заклади (в тому числі школи з інклюзивним та інтегрованим навчанням);
  • школи-інтернати;
  • дитячі будинки;
  • реабілітаційні заклади та установи різного типу;
  • психолого-медико-педагогічні консультації різного типу;
  • медико-психологічні центри, медичні установи, центри розвитку, спеціальні установи і соціальні служби в освіті;
  • управлінські структури (обласні, районні, міські відділи освіти);
  • заклади вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

Адреса факультету: вул. Садова 28, навчальний корпус №3, каб.319.

Телефони для довідок: (04744) 3-45-33, 096-16-51-801, 096-16-51-801.

Сайт факультету: https://fdo.udpu.edu.ua