В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся випуск магістрів факультету фізичного виховання.

Вітаючи випускників, декан, викладачі бажали молоді бути гідними представниками своєї професії. Приєдналася до привітань начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Ольга Ремез. Серед випускників магістратури 2019 року – Чемпіон України, Чемпіон Європи та Чемпіон світу з гирьового спорту Валентин Хмільовий, майстри спорту: Андрій Смирнов, Сергій Яропуд, Андрій Андрощак, які до скарбниці спортивних здобутків УДПУ додали багато перемог.

Шановні випускники! Бажаємо Вам наснаги та успіхів на життєвому шляху, упевненості у власних силах, витримки й наполегливості в досягненні поставленої мети!