Професор, заслужений працівник освіти України, декан історичного факультету УДПУ імені Павла ТичиниАнатолій Карасевич, заступник з заочної форми навчання Ольга Макаренко та студенти-історики стали учасниками уроку пам’яті і патріотичного виховання, що пройшов напередодні 101-ї річниці подій під Крутами. Захід проводився в Уманській міській бібліотеці №5 (завідувач Тамара Цимбал), де зібрались учні загальноосвітніх шкіл, студенти, представники громадських організацій, військові.

Анатолій Олександрович здійснив короткий огляд історичних подій січня, які суттєво вплинули на нелегку долю нашого народу за останні 100 років і мають державотворчу вагомість.

Анатолій Карасевич прочитав вірш-посвяту воїну-герою Андрію Кизилу «Орли не помирають» із авторської збірки «Шлях», а студент історичного факультету Максим Турчинський продекламував вірш «Недоказане» із збірки «Філософія війни».

На завершення уроку памʼяті хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав своє життя за Незалежність і Соборність України.

Модератори заходу подякували присутнім за активну участь у патріотичному вихованні молоді.

Детальніше читайте за посиланням:https://history.udpu.edu.ua/39-novyny/1473-v-imya-nashoyi-nezalezhnosti-do-richnytsi-pamiati-heroiv-krut