В УДПУ урочисто відзначили свято, присвячене тим, хто своєю самовідданою працею творить нове покоління майбутніх педагогів, – День працівників освіти. Ректор Олександр Безлюдний привітав усіх причетних до цього свята - викладачів, співробітників, студентів. Щирі і теплі слова вітань та подяки Олександр Іванович адресував ветеранам педагогічної праці. Звертаючись до студентів, побажав їм успіхів і світлого майбутнього. Університетська громада пошанувала колег, котрі щоденною наполегливою працею примножують здобутки навчального закладу. Почесну місію нагородження виконав ректор та вручив грамоти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з нагоди Дня працівника освіти. З вітальними словами до педагогів звернулися начальник  відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко, заступник голови Уманської районної ради Петро Бабкін. Наталія Вікторівна вручила освітянам подяки міського голови, грамоти відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради, подяки відділу освіти Уманської міської ради. Петро Андрійович від імені депутатського корпусу, голови Уманської районної ради також вручив подяки педагогічним працівникам.

Від імені обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України та первинної профспілкової організації УДПУ із вітальним словом виступила заступник голови первинної профспілкової організації УДПУ Оксана Жмуд та вручила грамоти. Голова студентської ради Максим Стангріт вітав педагогів-наставників, дякуючи за мудрість, професіоналізм, високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук.

Вітали цього дня шановану ювілярку, кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України Олену Дудник з ювілейним днем народження. Святковий настрій присутнім у глядацькій залі подарували творчі колективи університету: ансамбль сучасного танцю «Візаві», ансамбль народного танцю «Яворина», народний аматорський хореографічний колектив профспілок України «Inspiration», інструментальний ансамбль «Акварелі» та сольні виконавці Лада Карпушина, Тетяна Борило, Вепа Джумаєв. Соло на баяні від Анатолія Карчова додало святу справжньої довершеності. Талановите виконання гуморесок Павла Глазового (читав Максим Турчинський) наповнило актову залу щирим сміхом та гарним настроєм. Гучними аплодисментами освітяни дякували артистам за чудові виступи та яскраве свято.

Зі святом Вас, шановні, з Днем працівників освіти!