В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини 3 квітня 2019 року відбулося урочисте відкриття оновленої Малої картинної галереї студентських робіт з образотворчого мистецтва. На захід завітали ректор, професор, доктор педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Олександр Безлюдний, помічник ректора, кандидат педагогічних наук, професор Дмитро Балдинюк, проректор з гуманітарних питань, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Ревнюк, декани факультетів, викладачі, студенти, запрошені гості, представники мистецької спільноти м.Умань.

Почесні гості у своїх виступах підкреслили важливість цієї події для культурного життя університету, відзначили високий рівень робіт, різноманітність технік виконання, а також висловили своє захоплення неповторними за майстерністю і неймовірними за красою картинами.

Під час відкриття завідувач кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Музика висловила слова подяки керівництву університету за фінансову підтримку та майстру виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Володимиру Лопушану за ініціативу і наполегливість у відновленні галереї.

Музичний супровід святкового заходу створювали інструментальний ансамбль «Акварелі» (керівник Віра Калабська) та викладач кафедри інструментального виконавства Іван Біленький.

Запрошуємо усіх бажаючих на перегляд творів мистецтва до Малої картинної галереї.