Проект під назвою «Українсько-польська молодіжна школа сталого туризму «Подорожуй і поважай!» Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини отримав фінансування з Українсько-Польської Ради обмінів молоддю та розпочав свою реалізацію.

Днями студенти, молоді викладачі віком до 35 років, тренери-керівники від університету та представник від Міністерства молоді та спорту України поїхали до Польщі. Цей проект має за мету створення платформи співробітництва для вільного обміну ідеями, досвідом і знаннями між молодими людьми з різних регіонів і країн у сфері розвитку сталого туризму.

Створення такої молодіжної школи сталого туризму сприятиме зміцненню міжкультурного діалогу України та Польщі, поглибленню дружніх відносин, отриманню знань та вивченню польського досвіду у сфері туризму, збільшенню активності молоді в суспільному житті, поширенню європейських цінностей та їх інтеграції в українську культуру.

Проект має також соціально-економічний ефект, адже завдяки йому є можливість заохотити молодь до розвитку сталого туризму громади; відкрити широкий доступ до культурних цінностей і інформаційних ресурсів.

Реалізація проекту також підвищить вплив української культури на світовий туристичний, культурний процес та дозволить відкрити нові форми і напрями туристичного, молодіжного обміну.

Прес-центр УДПУ