Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини перебуває у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Грабовської Світлани Леонідівни, заступника декана з навчальної роботи природничо-географічного факультету, кандидата біологічних наук, доцента кафедри біології та методики її навчання.

Ректорат, профком, трудовий колектив та студентська рада Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини висловлюють щирі слова співчуття рідним та друзям з приводу непоправної втрати.

У цей важкий, сповнений тугою та жалем час, розділяємо біль утрати, сумуємо разом із Вами, підтримуємо в дні скорботи.

Нехай добрий, світлий спомин про Світлану Леонідівну назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував.

На жаль, словами важко зарадити горю, проте спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть.

Вічна пам’ять!

Студрада