З метою належної організації протиепідемічних заходів в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та підготовкою до початку 2020–2021 навчального року відбулася зустріч начальника Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Качанової Лариси Петрівни з адміністрацією та керівниками структурних підрозділів університету.

Лариса Петрівна ознайомила колектив з вимогами до організації освітнього процесу, харчування, поселення та проживання студентів у гуртожитках, алгоритмом дій, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації.

Ця зустріч була дуже корисною, оскільки проведення роз'яснювальної роботи з персоналом та здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби запобігають ускладненню епідеміологічної ситуації.

Document.pdf