Колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини отримав подяку за вагомий внесок у розвиток галузі фізичної культури та спорту від Черкаського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

27 лютого у Черкаській Філармонії відбулося спортивне свято найпрестижнішого рівня «Спортивне Сузір’я-2019».

На ньому визначали найкращих спортсменів, тренерів, меценатів, функціонерів, а також дитячо-юнацькі школи, ЗМІ та інших.

На церемонії нагородження Університет представляв керівник спортивного клубу Володимир Щербина.

Вітаємо колектив з почесною нагородою, висловлюємо вдячність спортсменам та їхнім тренерам за створення позитивного іміджу Університету в галузі фізичної культури, керівництву ЗВО за підтримку та популяризацію спорту.