З 26 жовтня по 1 листопада команда УДПУ взяла участь в першій Міжнародній математичній олімпіаді імені Аль-Хорезмі для студентів університетів, яка відбувалась в Ургенчському державному університеті(Узбекистан).

До складу команди увійшли кандидат філологічних наук, доцент, координатор міжнародного співробітництва університету Ольга Сушкевич в ролі лідера команди, аспірант І року навчання Віталій Дубовик в ролі наукового керівника, а студенти факультету фізики, математики та інформатики Світлана Дзяловська, Дмитро Зубрицький, Катерина Денисюк та Тетяна Кабанюк стали учасниками олімпіади.

56 команд у складі 224 учасників представляли різні університети з усього світу.

Наша команда вперше спробувала свої сили на світовому рівні і показала достойний результат. Викладач Віталій Дубовик працював у складі журі олімпіади. Ольга Сушкевич була коучером з англійської мови за профільним математичним спрямуванням олімпіади.

Усі учасники отримали безцінний досвід в налагодженні міжнародного співробітництва.